Mobil nyelvváltó

LED stropné svietidlá: svetlo a funkcia

Stiahnúť ako PDF Vytlačiť tento článok E-mail

Premeňte atmosféru a energetickú účinnosť vášho domova pomocou najmodernejších stropných LED svietidiel! Zistite, prečo sa tieto svietidlá stali jedným z najobľúbenejších a najtrendovejších riešení v domácnostiach.

LED stropné svietidlá: svetlo a funkcia

Jednoduché, ale skvelé? – Áno a absolútne áno!

Energetická účinnosť a ochrana životného prostredia

 Už dlho vieme, že LED svetlá sú energeticky efektívne, pretože spotrebúvajú oveľa menej elektriny ako ich tradičné náprotivky. Pomáha to nielen životnému prostrediu, ale aj nám šetrí peniaze! Takže v tomto bode už nie sú žiadne otázky!

Trvanlivosť a životnosť

Okrem toho, že celkovo ušetríme peniaze, bude naše LED stropné svietidlo oveľa menší problém. Väčšina z nich nám totiž slúži až 50 000 hodín. Hovoríme teda určite o dlhodobej výhodnej investícii.

Cenovo výhodné riešenia stropných LED svietidiel.

  "Početné" výhody LED stropných svietidiel.

Funkčnosť a dizajn

 Teraz vás už určite napadlo, že toto všetko je pekné a dobré, ale nie sú príliš nudné? – Odpoveď: určite nie!

V súčasnosti sú tiež veľké očakávania týkajúce sa stropných svietidiel. Vďaka technologickému pokroku má väčšina týchto produktov viacero funkcií.

Napríklad nie je až taká požiadavka, aby sa dal nastaviť ich jas.

Úroveň jasu môžeme ovládať podľa nálady buď diaľkovým alebo nástenným vypínačom. Mnohé typy navyše prichádzajú so základnou funkciou(RGB) možností zmeny farieb. Predstavte si, ako s ním môžete okoreniť narodeninovú oslavu, karneval alebo akúkoľvek udalosť!

LED svetlá v strede párty.

LED svetlá v strede párty.

Navyše si nepredstavujte len obyčajné biele stropné svietidlo; k dispozícii je nespočetné množstvo tvarov (štvorec, kruh, trojuholník, mnohouholník, ovál), vďaka čomu sa dajú ľahko prispôsobiť akémukoľvek dekoratívnemu štýlu, či už klasickému, modernému alebo minimalistickému.

Stropné svietidlo Eldrick2 LED, stelesnenie skutočne vzrušujúceho tvaru, povrchovej štruktúry a dizajnu.

Stropné svietidlo Eldrick2 LED, stelesnenie skutočne vzrušujúceho tvaru, povrchovej štruktúry a dizajnu.

Nižšia výška stropu, veľký priestor

 Obytné domy sa už pomerne dlho nestavajú podľa buržoáznej elegancie, takže naše možnosti výberu svietidiel výrazne ovplyvňuje aj výška stropu.

V miestnostiach s nižšími stropmi môže byť LED stropné svietidlo vynikajúcou voľbou, viac nie je potrebné vysvetľovať.

Oscar novej generácie žiari na strope vašej obývačky svojím trblietavým efektom, ktorý spĺňa vysoké nároky na technológiu.

Oscar novej generácie žiari na strope vašej obývačky svojím trblietavým efektom, ktorý spĺňa vysoké nároky na technológiu.

Všeobecné osvetlenie

 Zatiaľ čo reflektory zvyčajne vyžarujú smerované svetlo, stropné svietidlá ponúkajú všeobecnejšie osvetlenie miestnosti. To môže byť ideálnejšie pre naše každodenné činnosti a môže to mať aj viac upokojujúci účinok na naše oči, keďže máme všade rovnakú intenzitu svetla.

 Zvýšenie pocitu priestoru

 Stropné svietidlá svietia aj smerom k stropu, čo opticky zväčšuje priestor a výšku miestnosti. Je to výhodné najmä v miestnostiach, kde je dôležitá priestranná a otvorená atmosféra ako sú obývacie izby a jedálne.

 Jednoduchá inštalácia a údržba

 Stropné svietidlá sa vo všeobecnosti ľahšie inštalujú a udržiavajú, pretože sú umiestnené v jednom bode na strope. Navyše ich čistenie je oveľa jednoduchšie ako u akéhokoľvek iného typu svietidla. Stačí rýchle potiahnutie doľava a doprava a máme hotovo.

 Objavte výhody našich nových stropných svietidiel!

 

 LED stropné svietidlá: svetlo a funkčnosť.

 

 Vyberte si teda z našich stropných LED svietidiel, ktoré zaručene obsahujú výhody najnovšej inovácie. Ušetrite peniaze, vytvorte atmosféru a zvýšte pohodlie svojho domova s týmito riešeniami, ktoré kombinujú dizajn a funkčnosť.

 

 Objavte naše LED svietidlá, stropné svietidlá a Smart produkty a nájdite vybraný produkt u našich predajcov.