Rabalux

Kereső

Rozsvieťte svoj domov!

V klasickom svete existovali jednoduché okrúhle stropné svietidlá, lustre a bodové svietidlá. Myšlienku miešania týchto typov v akejkoľvek podobe v ich vlastnostiach by sme si mohli predstaviť nanajvýš v sci-fi filme. Aké šťastie, že už žijeme v živom, farebnom, modernom svete, kde len naša fantázia určuje hranice dizajnu a realizácie.

 Rozsvieťte svoj domov!

V minulosti boli jediným riešením na reguláciu svetla bodové svetlá. Dnes nám technológie a dizajn prispôsobený potrebám spotrebiteľov umožňujú nasmerovať svetlo zo závesného alebo stropného svietidla na detaily, ktoré nám vyhovujú. To nám dáva možnosť flexibilne prispôsobiť svetlo z našich svietidiel našim činnostiam, nálade alebo dokonca dennému času.

Rodinka výrobkov Henli od spoločnosti Rábalux.

Rodinka výrobkov Henli nielenže vyzerá skvele, ale vďaka ovládateľnému svetlu je pre vás ideálny.

Používate svoj jedálenský stôl aj na niečo iné ako na jedenie? Pomáhate niekedy svojmu dieťaťu s domácimi úlohami alebo sa stretávate s priateľmi? Tieto činnosti si vyžadujú rôznu intenzitu a smer svetla. Aby ste pri každej činnosti nemuseli meniť svietidlo, dobrým riešením je závesné svietidlo so smerovým svetlom. Ovládajte ho, vycentrujte, priblížte...

Rodinka svietidiel od Rabalux

Hlavička svietidiel Odiss má nastaviteľný uhol, takže svetlo môžete nasmerovať podľa svojich predstáv.

Nemyslite však len na funkčnosť! Ako príklady vyššie ukazujú, tieto svietidlá môžu byť trendovým doplnkom vašej obývačky, jedálne alebo spálne. Vďaka svojmu dizajnu môžu v priestore vyniknúť, aj keď nie sú osvetlené.

Nové svietidlo Montema so silikónovou žiarivkou od spoločnosti Rábalux.

Na svietidle Montema silikónovú žiarivku môžete nastavit okolo kovového rámu podľa svojich predstáv.

V dnešnom svete - netreba to vysvetľovať - je minimalizácia plytvania energiou čoraz dôležitejšia. Naše nové výrobky s nastaviteľným svetlom majú zabudované LED riešenia. Už dlho vieme, že práve LED svietidlá sú tie, ktoré väčšinou spĺňajú ekologické očakávania v interiéri. Nastaviteľné svetlo má ďalší „efekt“: pomáha vyhnúť sa potrebe dodatočného, alternatívneho osvetlenia, pretože ho môžeme vždy nasmerovať tam, kde je potrebné.

Novinky od Rabalux.

Prezrite si naše najnovšie novinky!

Ak ste unavení z tradičného, nudného osvetlenia, je čas urobiť krok vpred a vstúpiť do sveta nastaviteľných svetiel! Sú ľahké, pohodlné a štýlové.

Pozrite si ich v našom novom katalógu!

Hľadajte ich v našom novom katalógu!

Hľadajte ich v našom novom katalógu!Stiahnúť ako PDF Vytlačiť tento článok E-mail