Rabalux

Kereső

Nové produkty

Práve bola vydaná nová brožúra!

Nové Katalógy

Vyšiel náš nový katalóg s viac ako 350 novými interiérovými a vonkajšími svietidlami.

Prezrite si a nájdite nové svietidlo pre váš domov!

LED svetelné zdroje

LED lampy a LED pruhy sú v dnešnej dobe v móde nielen preto, že dokonale osvetľujú každú miestnosť, ale aj preto, že sú energeticky úsporné

Nový Blog

Textúry, tvary a materiály vo svete svietidiel

Naše produkty

Rozjasnite svoj každodenný život s našimi svietidlami! Osvetlenie nie je len funkcia, je to umenie - nájdite si dokonalé svietidlo pre svoj štýl a náladu!

Interiérové svietidlá

Interiérové svietidlá

Vytvorte si doma útulnú a štýlovú atmosféru pomocou správneho osvetlenia! Ponúkame široký sortiment moderných, klasických a dizajnových svietidiel, ktoré spájajú funkčnosť aj estetiku.

Ďalej
Vonkajšie svietidlá

Vonkajšie svietidlá

Osvetlite svoju záhradu, terasu alebo príjazdovú cestu štýlovo a efektívne! Náš sortiment vonkajších svietidiel zahŕňa LED svietidlá, svietidlá na solárny pohon a svietidlá so snímačom pohybu v rôznych podobách. Tieto riešenia poskytujú odolné a poveternostným vplyvom odolné osvetlenie pre vaše vonkajšie priestory.

Ďalej
Svetelné zdroje

Svetelné zdroje

Vyberte si z našich svetelných zdrojov šetrných k peňaženke a životnému prostrediu, ktoré sú energeticky úsporné! Náš sortiment zahŕňa LED pásy, žiarivky, panely, vysoko svietivé a inteligentné svetelné zdroje.

Ďalej
Smart

Smart

Objavte naše riešenia inteligentného osvetlenia, ktoré ponúkajú pohodlie a flexibilitu! Ovládajte osvetlenie pomocou smartfónu, nastavte náladové osvetlenie a šetrite energiu. Postarajte sa o to, aby bol váš domov vždy dokonale osvetlený, nech ste kdekoľvek.

Ďalej

Kreatívne nápady

Textúry, tvary a materiály vo svete svietidiel

Textúry, tvary a materiály vo svete svietidiel

V súčasnosti vnútorné osvetlenie nám poskytuje viac než len svetlo. Osvetlenie kopíruje náladu a štýl priestorov a môže ich dokonca diktovať. Možnosti a vlastnosti výrobkov sa rozšírili: teraz už nielen kuchári a interiéroví dizajnéri používajú pojmy ako textúra, materiál a tvar, ale tieto vlastnosti nadobudli význam aj v oblasti osvetľovacích zariadení.

 

 

 

Ďalej
Rozsvieťte svoj domov!

Rozsvieťte svoj domov!

V klasickom svete existovali jednoduché okrúhle stropné svietidlá, lustre a bodové svietidlá. Myšlienku miešania týchto typov v akejkoľvek podobe v ich vlastnostiach by sme si mohli predstaviť nanajvýš v sci-fi filme. Aké šťastie, že už žijeme v živom, farebnom, modernom svete, kde len naša fantázia určuje hranice dizajnu a realizácie.

 

Ďalej

Môže vás tiež zaujímať

Kde kúpiť?

Kde môžem nakupovať?

Naše výrobky si môžete kúpiť u našich maloobchodných partnerov v celej krajine. Nájdite si najbližšiu predajňu!

Hľadajte partnera

ELEM1

ELEM2

Svietidlá, ktoré vydržia skúšku časom

Spoločnosť Rabalux už viac ako 30 rokov poskytuje riešenia osvetlenia prispôsobené potrebám verejnosti. Naše dlhoročné skúsenosti, stabilná pozícia na trhu a vlastný dizajnérsky tím sú zárukou, že naše svietidlá rozžiaria váš domov!